Komentáre k

Pridaný 20.04.2008 | Pridal: lucia

Slečna, vy ste ako z rozprávky.
Vaše vlasy, nos, zuby...
Skrátka celá baba Jaga.

Prídanie komentára

Vráť sa späť

Pridaný 14.11.2015 | Pridal: anonym a7spdd5n@mail.com

AcLdjjVMsAT
Pekna reportaz.Prial by som vyektsm sutaziacim ist po skole do zahranicia, zarobit pekne peniaze, nazbierat skusenosti a vratit sa domov.Otvorit si vlastne podniky a dvihat nasu gastronomiu a jej kulturu do vysok.Viktor, nepriberaj, nie je dovod.Dobreho vela nebyva a zleho je aj malo dost. ;-) http://ginzmo.com [url=http://qvzaamrcp.com]qvzaamrcp[/url] [link=http://yjdbhiqgm.com]yjdbhiqgm[/link]

Pridaný 13.11.2015 | Pridal: anonym taz5nmd0s@yahoo.com

aPZjF6Qg
Možno binovi <a href="http://rziwsc.com">pridapa</a>š chudšed, než by sa patrilo .Ak je to tak, tak reakcia: Ja som tiež nede1vno zhodil zopar kedl sadla. Tiež mi zope1r ľuded dobromyseľne odporfačalo pribrať.A ja nepriberiem. Lebo ten ľahkfd pocit, keď idem hore po schodoch, alebo keď idem na biku 60 km a fanava nikde, za to nestojed.Okrem toho som presvedčenfd, že to skf4r oni by mali trochu schudnfať :-))

Pridaný 12.11.2015 | Pridal: anonym pw0mfe7gy@hotmail.com

NbIJJWpV
Dedededededky. Ono me1š recht v tom, že je to super ksichtedk - ja me1m take9to kraakitfarno-ironicke9 sculpty re1d, len je trosku proble9m to maľovať - jednak v tej tve1rovej časti nad nosom je povrch dosť drsnfd, samfd vfdstupok a tiez anatomicky je to faplne vedľa, takže musedš koumať, aby to vyzeralo ľudsky a pritom trochu komiksovo. Preto napr. ten ve4čšed df4raz na kontrast, či prehnane9 svetle1... Uvidedme, čo sa z toho vyvrbed, do Brna by som ho už chcel mať hotove9ho.

<< <   1   > >>